Z okazji rocznicy otwarcia Centrum Medycznego w Nadarzynie serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z bezpłatnych konsultacji terapeutycznych oraz specjalistycznych porad.
To dzień, podczas którego będzie można nie tylko spotkać naszych specjalistów, ale również porozmawiać z dyrektorem, wicedyrektorem oraz koordynatorami placówki. Chcemy wspólnie podsumować pierwszy rok naszej działalności, wysłuchać Państwa opinii, spostrzeżeń i potrzeb.
Wiemy, że nie wszystko zależy wyłącznie od nas, jednak wszędzie tam, gdzie mamy realny wpływ na jakość opieki i funkcjonowanie naszej placówki, chcemy rozwijać się razem z Państwem i uwzględniać zgłaszane sugestie w kolejnych latach naszej pracy.
Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Zdrowia!
– dyr. Adam Chustecki z Personelem.
